Łączna liczba wyświetleń

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Warsztaty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Warsztaty. Pokaż wszystkie posty

piątek, 2 marca 2012

sobota, 10 grudnia 2011

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI cd.

  Uczestnicy stwierdzili, że dzisiejsze zajęcia były "przebojowe". Dzieci pochłonęło przygotowywanie bombek i kartek, a opiekunów pochłonęły dzieci :) Myślimy jednak, że wprowadzenie kilku prostych zasad usprawni kolejne zajęcia i przyniesie jeszcze lepsze owoce. Zapraszamy za tydzień. W planie choinki - najlepiej rozpoznawalny symbol Bożego Narodzenia.











sobota, 3 grudnia 2011

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI

    Dziś odbyły się pierwsze przedświąteczne zajęcia plastyczne dla dzieci. Wspólnie z kokuszczańskimi studentami członkowie stowarzyszenia zorganizowali warsztaty na których dzieci przygotowywały z bibuły Św. Mikołaja. Kolejne spotkanie za tydzień. W planie robienie kartek świątecznych i bombek choinkowych. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci!!!